W ” Pulsie Trójki” o uchodźcach

 

9 września poseł Małgorzata Gosiewska była gościem audycji „Puls Trójki”. Na antenie „ Trójki” dyskutowano o kryzysie migracyjnym – czyli o kolejnym problemie, z jakim nie umie poradzić sobie obecny rząd.

Poseł Małgorzata Gosiewska z Sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych podkreśliła, że obecnie nie wiadomo, do czego w kwestii pomocy uchodźcom zobowiązała się pani premier Kopacz. – Na ten temat istnieją tylko sprzeczne informacje. Nie ma żadnych konkretów – powiedziała poseł Małgorzata Gosiewska.

Parlamentarzystka odniosła się do nieobecności przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości na spotkaniu z premier Kopacz w sprawie kryzysu migracyjnego. – Kryzys trwa od wielu miesięcy i na ten temat trzeba było rozmawiać dużo, dużo wcześniej. Ponadto zastrzeżenia budzi forma – w jaki sposób Prawo i Sprawiedliwość zostało zaproszone na to spotkanie. Zaproszenie zostało wystosowane za pośrednictwem mediów. To dziwne – oceniła poseł Małgorzata Gosiewska.

Poseł Małgorzata Gosiewska na antenie „ Trójki” podkreśliła, że sprawa dotycząca kryzysu migracyjnego winna jak najszybciej stać się tematem dyskusji na forum Parlamentu.

Poseł Małgorzata Gosiewska poinformowała, że Prawo i Sprawiedliwość w swoim Programie poświęciło wiele miejsca długofalowej polityce migracyjnej. – Mamy wypracowane bardzo konkretne rozwiązania w tym temacie. Ta problematyka jest nam doskonale znana. My w tym temacie walczymy cały czas – powiedziała Małgorzata Gosiewska.

IMG_10037625786098