Sondaż TVN: Jarosław Kaczyński najlepszym premierem

W obecnej sytuacji społeczno-politycznej najlepszym premierem byłby Jarosław Kaczyński – wynika z najnowszego sondażu MillwardBrown dla “Faktów” TVN. Na prezesa PiS zagłosowało 18 proc. ankietowanych. Na drugim miejscu znalazł się Donald Tusk ex aequo z Jerzym Buzkiem (po 13 proc.).

Sondaż został przeprowadzony 10 września przez MillwardBrown dla “Faktów” TVN, na reprezentatywnej grupie dorosłych obywateli.

Przeprowadzony na zlecenie TVN sondaż wyraźnie pokazuje, że Donald Tusk jest politykiem całkowicie skompromitowanym. Ludzie mają go dość jako premiera. Mają dość ciągłego słuchania o „zielonej wyspie”. Wiedzą, że Donald Tusk zadłużył nas i całe państwo w sposób niewyobrażalny, doprowadzając jednocześnie do wzrostu bezrobocia. Odebrał ludziom wszelką nadzieję na lepsze życie.

Dziś widocznym jest, że tylko Jarosław Kaczyński na czele silnej, zjednoczonej prawicy może zmienić nasz kraj. To dobrze, że coraz więcej Polaków to dostrzega. Zmusza to nas do jeszcze cięższej pracy nad programem dla Polski. Bo tylko wygrana PiS i jej samodzielne rządy dają nadzieję na poprawę sytuacji.