Prezydent Michael Saakaszwili wspiera Małgorzatę Gosiewską.

– Znam Małgorzatę już wiele, wiele lat. Zostaliśmy sobie przedstawieni przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który kochał ją i cenił. Dla mnie Małgorzata jest przykładem polskiej patriotki, jest wspaniałą polską polityk i nie tylko – po prostu wspaniałym człowiekiem – mówi Michel Saakaszwili. Były prezydenta Gruzji tam zachęca do głosowania na Małgorzatę Gosiewską.
– Jest wielkim politycznym liderem, ponieważ o naszym regionie świata wie wszystko, zna wszystkich i jest zawsze po właściwej stronie. Po stronie moralności, po stronie praw człowieka, po stronie zaatakowanych – przeciwko np. napaści Rosjan na inne kraje i ich agresywnej postawie. Oczywiście Małgorzata nigdy nie zapomina o interesie swojej ojczyzny. Obecnie sprawuje ważną funkcję w Sejmie, ale dla mnie jest przyjaciółką i zawsze ma specjalne miejsce w moim sercu. My, Gruzini, życzymy jej wszystkiego, co najlepsze w nadchodzących wyborach – ” życzymy powodzenia” i myślimy, ze wszystko będzie dobrze – podsumowuje.

Przypomnijmy, że wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Gosiewska od wielu lat aktywnie wspiera działania mająca na celu budowania relacji polsko-gruzińskich.

 

Saakaszwili