Platforma nie szanuje Prezydenta Naszego Kraju. To skandal!

– Platforma właśnie kolejny raz dała pokaz buty i arogancji – tak poseł Małgorzata Gosiewska komentuje fakt, że szefowa MSW Teresa Piotrowska nie odpowiedziała na zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Pałacu Prezydenckiego, by rozmawiać o kryzysie migracyjnym. Do spotkania miało dojść 23 września.

22 września przedstawiciele rządu premier Kopacz w Brukseli wzięli udział w głosowaniu dotyczącym podziału między kraje liczby uchodźców z Afryki. To tam zapadła decyzja, że Polska ma przyjąć w sumie sześć i pół tysiąca uchodźców.

– Te decyzje zapadły bez wiedzy społeczeństwa. Platforma zupełnie nie wzięła pod uwagę głosu Narodu. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda – dla którego wsłuchiwanie się w głos społeczeństwa to sprawa priorytetowa chciał dziś spotkać się z szefową MSW, by rozmawiać o sprawie. Jednak minister Piotrowska – minister odpowiedzialna w rządzie za zapewnienie Polakom bezpieczeństwa w kraju, nie stawiła się na spotkanie. To kolejny, smutny dzień w najnowszej historii Polski. Platforma kolejny raz okazała brak szacunku dla wybranego przez Naród Prezydenta Andrzeja Dudy, brak szacunku dla społeczeństwa.  Po prostu wstyd – komentuje poseł Małgorzata Gosiewska.

prezydentdrandrzejduda