O mojej stronie

Szanowni Państwo,

w swoim życiu zawsze starałam się być blisko ludzi. Miałam ogromne szczęście, że w działalność społeczno-polityczną wprowadzał mnie ś.p. prof. Lech Kaczyński, wówczas wiceprzewodniczący KK NSZZ „Solidarność”. To On nauczył mnie szacunku dla ludzkich problemów.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy samorządowej, poselskiej oraz w Kancelarii Prezydenta RP nauczyło mnie, że bezpośredni kontakt z człowiekiem pozwala w lepszy sposób realizować jego wolę, a wzajemna rozmowa służy wypracowaniu skuteczniejszych rozwiązań i chroni przed zgubną izolacją polityka od społeczeństwa, ucząc jednocześnie być otwartym na potrzeby wszystkich ludzi, zwłaszcza tych pokrzywdzonych, bezradnych i szukających pomocy.

Mam nadzieję, że moja strona umożliwi Państwu częstszy kontakt i stanie się forum, na którym porozmawiamy o sprawach ważnych dla nas, mieszkańców Warszawy. Dlatego też zachęcam do częstego odwiedzania mojej strony, na której znajdą Państwo wiele ciekawych informacji, mając jednocześnie możliwość uczestniczenia w wymianie poglądów na temat funkcjonowania i problemów nękających nasze Miasto.

Z poważaniem,
Małgorzata Gosiewska