Pani Poseł Małgorzata Gosiewska na Uroczystej Przysiędze Wojskowej w Batalionie Dowodzenia Wojsk Lądowych

W duchu dumy narodowej i podniosłej atmosfery, Pani Poseł Małgorzata Gosiewska miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystej Przysiędze Wojskowej, która odbyła się w batalionie dowodzenia Wojsk Lądowych w Serocku. To wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji i głębokiego znaczenia, przypomina o zaangażowaniu, poświęceniu oraz odwadze żołnierzy w służbie dla Ojczyzny.

Słowa składanej przysięgi: "Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam, Służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic..." to wyznanie oddania i wierności dla Polski, wartości, za które żołnierze gotowi są stawić czoła wszelkim wyzwaniom.

Duma i wzruszenie towarzyszą nie tylko tym, którzy przysięgają, ale także wszystkim, którzy obecni są na tej uroczystości. Tekst przysięgi, który jest wyrazem silnej woli i determinacji, by służyć Ojczyźnie, oddać hołd Konstytucji oraz bronić sztandaru wojskowego, porusza serca wszystkich obecnych.

Pani Poseł Małgorzata Gosiewska skierowała swoje życzenia wszystkim żołnierzom, którzy w tym dniu składają przysięgę. Wyraziła nadzieję, że służba "Ku chwale Ojczyzny" przyniesie im nie tylko zasłużone uznanie i szacunek, ale również spełnienie i satysfakcję. To wielka odpowiedzialność i honor pełnienia służby dla Polski, której wkład żołnierzy jest nieoceniony dla naszego narodu.

Wszyscy zgromadzeni mają świadomość, że słowa przysięgi nie są pustymi frazesami, lecz wyznacznikami oddania, któremu służba wojskowa jest poświęcona. Dzięki determinacji i poświęceniu żołnierzy, nasza Ojczyzna ma pewne i godne oblicze, które potwierdza się nie tylko w czasie pokoju, ale także w obliczu ewentualnych zagrożeń.

Pani Poseł Małgorzata Gosiewska skierowała gorące życzenia przyszłym obrońcom naszej Ojczyzny. Niech przysięga, którą składają, towarzyszy im na każdym kroku ich służby, dodając im sił i motywacji do dalszego działania w imię Polski, której bezpieczeństwo jest najważniejsze.

« powrót
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności