Pani Poseł Małgorzata Gosiewska na Uroczystości Nominacji Generalskich - Święto Wojska Polskiego

W atmosferze nadchodzącego Święta Wojska Polskiego, Pani Poseł Małgorzata Gosiewska miała zaszczyt wziąć udział w uroczystym wręczeniu 21 nominacji generalskich i admiralskich oraz odznaczeń państwowych. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się z inicjatywy Prezydenta RP, Zwierzchnika Sił Zbrojnych, Andrzeja Dudy.

Podczas tej doniosłej uroczystości, Prezydent podkreślił istotność obecnego momentu, który charakteryzuje się trudnymi wyzwaniami. Wysoko cenił również postawę żołnierzy i ich gotowość do stawienia czoła każdemu zagrożeniu. Wskazał, że to także czas intensywnych analiz i pogłębionego myślenia na temat kwestii bezpieczeństwa naszego państwa.

Prezydent Andrzej Duda zaznaczył, że wkrótce zostaną złożone propozycje zmian ustawowych, które przewidują powołanie Dowództwa Sił Połączonych oraz przywrócenie struktur dowodzenia Rodzajami Sił Zbrojnych. Te inicjatywy mają na celu zwiększenie efektywności i gotowości Sił Zbrojnych w obliczu współczesnych zagrożeń i wyzwań.

Pani Poseł Małgorzata Gosiewska skorzystała z okazji, by złożyć serdeczne gratulacje nowo mianowanym generałom i admirałom. To owoc ciężkiej pracy, poświęcenia i oddania dla dobra naszej Ojczyzny. Ich awanse są nie tylko zaszczytem dla nich samych, ale także dowodem na to, że polskie Siły Zbrojne mają zdolnych i zaangażowanych liderów.

W obliczu zmieniającej się rzeczywistości geopolitycznej i nowych wyzwań, nominacje i awanse w szeregi wysokich rangą oficerów są niezmiernie istotne. Wspieranie ich zaangażowania, rozwijanie umiejętności oraz wyposażanie w narzędzia do skutecznego działania jest fundamentem dla naszego narodowego bezpieczeństwa.

Święto Wojska Polskiego jest okazją nie tylko do oddania hołdu bohaterom przeszłości, ale także do uhonorowania tych, którzy obecnie pełnią służbę i oddają swój wysiłek dla dobra Rzeczypospolitej. Pani Poseł Małgorzata Gosiewska z wielkim szacunkiem i wdzięcznością patrzy na te wyjątkowe chwile, które podkreślają znaczenie Sił Zbrojnych dla naszego narodu i bezpieczeństwa naszej Ojczyzny.


« powrót
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności