DAMY RADĘ!

Tysiące ludzi, którzy chcą w naszym kraju zmian przyjechało do Warszawy 12 września, by wziąć udział w Konwencji Wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. To był ważny moment, szczególna chwila. Tam trzeba było być!
Bardzo ważne przesłanie do uczestników Konwencji skierował Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Wielką siłę do walki o zwycięstwo przekazała też w swoim wystąpieniu kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na Premiera Wiceprezes PiS Beata Szydło.
Zostali zaprezentowani liderzy list z całego kraju.

– Jest mi niezmiernie miło zakomunikować, że będę ponownie ubiegała się o mandat posła. Startuję z silnej warszawskiej listy Prawa i Sprawiedliwości. Nasza lista, którą otwiera Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński jest gwarancją, że dobra zmiana dla Polski jest możliwa – mówi poseł Małgorzata Gosiewska.

Poseł Małgorzata Gosiewska startuje z pozycji numer trzy. Jest pierwszą kobietą na liście. – Już dziś proszę Państwa o zaufanie. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, by nasz kraj stał się wreszcie miejscem godnego życia, gdzie każdy z nas otrzyma należną mu pomoc i wsparcie. Wiem i wierzę, że razem damy radę – mówi poseł Małgorzata Gosiewska.
IMG_10037625786098