Aukcję zakończyliśmy wielkim sukcesem!

Aukcję bombek przyozdobionych podpisami parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości zakończyliśmy wielkim sukcesem. Bombka z podpisem Jarosława Kaczyńskiego została wylicytowana za 3.103 zł, Antoniego Maciarewicza za 2.500 zł, Jana Tomaszewskiego za 449 zł, Przemysława Wiplera za 285 zł, Zbigniewa Romaszewskiego za 207 zł, Jacka Sasina za 161 zł, Mariusza Kamińskiego za 154 zł, a moja za 151 zł.

Łącznie na szkole w Winnicy udało się zebrać ponad 7 tys.zł!
 Wszystkim osobom bioracym udział w licytacji bardzo dziękuje.

________________________________________________________________________________

Wielki sukces aukcji charytatywnej „Poselska Bombka”!

3103 zł za bombkę z podpisem premiera Jarosława Kaczyńskiego, 2500 zł za Antoniego Macierewicza, ponad 7000 zł łącznego przychodu ze sprzedaży 17 bombek z podpisami parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości.

Tak prezentuje się wstępne podsumowanie akcji przygotowanej przez fundację Poseł Małgorzaty Gosiewskiej oraz warszawskiego  Forum Młodych PiS.

Taki wynik zaskoczył wszystkich. Jeszcze parę godzin przed zakończeniem licytacji cieszyliśmy się z faktu, że uzbieramy niecałe 3000 zł. Wszystko zmieniło się o godzinie 19 – tuż po wyemitowaniu w  „Wydarzeniach” Polsatu reportażu, w którym pani poseł Małgorzata Gosiewska oraz przedstawiciele Młodzieżówki opowiedzieli o kulisach akcji. Liczba wyświetleń naszej strony na portalu Allegro zaczęła rosnąć lawinowo, a licytujący rozpoczęli blisko godzinną walkę o zdobycie bombki z autografem Jarosława Kaczyńskiego.

Pomysł na taką aukcję narodził się w Forum Młodych na początku ubiegłego roku. Zaowocował nawiązaniem współpracy z panią Poseł Małgorzatą Gosiewską oraz licytacją  pisanek przyozdobionych przez członków naszej organizacji i podpisanych przez warszawskich parlamentarzystów PiS z Prezesem Kaczyńskim na czele. Wówczas dochód z aukcji został przeznaczony na pomoc dla katolickiej parafii położonej w sercu Syberii.

Koncepcja wsparcia polonijnych środowisk działających na Kresach Wschodnich narodziła się na początku listopada, kiedy wsparliśmy Komitet PiS Wola w ich corocznej kweście na rzecz lwowskich cmentarzy. Dla naszych wolontariuszy była to świetna okazja by dowiedzieć się trochę o wspaniałej historii Lwowa i Kresów Wschodnich od ich mieszkańców oraz naocznych świadków tragicznych wydarzeń związanych z agresją ZSRR i wysiedleniami.

Z pomocą w wytypowaniu konkretnej organizacji przyszła Pani Poseł, która w czasie wyjazdu na misję obserwacyjną wyborów na Ukrainie, miała okazję osobiście zwiedzić szkołę w Winnicy oraz poznać trapiące ją problemy.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą aukcję, a zwycięzcom  życzymy dużej satysfakcji z wygranych bombek.

Maciej Binkowski

Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości