# MAŁGORZATA GOSIEWSKA
Moje polityczne credo
Od lat jestem w polityce. Moja działalność rozpoczęła się w czasach studenckich pod koniec lat osiemdziesiątych. Opierając się na wartościach przekazanych w domu rodzinnym podjęłam walkę z narzuconym, komunistycznym systemem. Wrażliwość na potrzeby innych, chęć niesienia pomocy i zaangażowanie w ważne społecznie sprawy, ukształtowały mnie jako polityka.
Aktualności
więcej »
# MAŁGORZATA GOSIEWSKA
Moją działalność polityczną wyznacza 5 głównych filarów
  1. CZŁOWIEK
  2. BEZPIECZEŃSTWO 
  3. POLONIA I POLACY ZA GRANICĄ
  4. POLITYKA ZAGRANICZNA
  5. EKOLOGIA INTEGRALNA. 
Pzyjaciele o Małgorzacie Gosiewskiej
Małgorzata Gosiewska to osoba niezwykle pracowita i skuteczna w działaniu. Jest przy tym niezwykle sympatyczna i koleżeńska. Znam ją od kilku lat, zawsze można liczyć na jej pomoc i dobre słowo. Ostatnio, po wielu latach, została wybrana na zaszczytną funkcję Wicemarszałka Sejmu. Jestem przekonany, że będzie wspaniale reprezentować Sejm RP.
Marek Suski
Poseł na Sejm RP
To ważne, żeby Polska dalej rozwijała się politycznie i kulturalnie z Gruzją. Pani Wicemarszałek jest gwarancją dobrych relacji obu państw.
David Kolbaia
Historyk, Studium Europy Wschodniej
Uniwersytetu Warszawskiego
# MAŁGORZATA GOSIEWSKA
Moja pasja
Bardzo lubię spędzać aktywnie czas na łonie przyrody i wiem, jak ważne jest to dla innych. Od lat uprawiam Bushcraft (bardziej przyjazna forma surviwalu) i jako „Ambasador Bushcraftu” staram się go propagować jako doskonałą formę spędzania wolnego czasu dla wszystkich: starszych, młodszych, osób indywidualnych czy też całych rodzin. Jest to również dobra metoda na pogłębianie relacji międzyludzkich czy rodzinnych. Wspólne spędzanie czasu na łonie natury integruje i scala rodziny, tworzy więzi międzypokoleniowe i daje doskonałe umiejętności. To poznawanie przyrody i „obłaskawianie” jej na swoje potrzeby z poszanowaniem jej wymogów.
Dane kontaktowe
Biuro Poselskie
Małgorzaty Marii Gosiewskiej
ul. Żelazna 75, 00-867 Warszawa
e-mail: biurozelazna@gmail.com
tel.: +48 22 620 28 58
Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00
w godz. od 15:00 do 17:00
prosimy o kontakt pod nr tel.: 505 987 034
Copyright © 2024 Małgorzata Gosiewska  |  Polityka Prywatności